ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

На відділенні здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями 012 Дошкільна освіта та 014.11 Середня освіта (Фізична культура). У 8-ми академічних групах навчається 197 студентів. Підготовку майбутніх спеціалістів здійснюють висококваліфіковані педагоги серед яких кандидати наук, спеціалісти вищої категорії із званням «викладач-методист». За сумлінну й віддану працю педагоги відзначені почесними нагородами та грамотами.

До 2019 року керувала роботою відділення Стельмах Надія Павлівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нині очолює відділення спеціаліст вищої категорії, викладач дитячої психології та фахових методик дошкільної освіти Шимко Олександр Юрійович. Колектив працює над забезпеченням якісної підготовки майбутніх спеціалістів шляхом упровадження новітніх технологій навчання в умовах оновлення освіти.

Для здійснення освітньої діяльності створена потужна навчально-методична база. Функціонують кабінети, обладнані сучасною технікою та укомплектовані необхідною навчальною літературою й наочними посібниками. Є спортивний зал, зал ритміки та хореографії, бібліотека, 3 комп’ютерні класи. З року в рік наші студенти стають призерами обласних та всеукраїнських змагань, конкурсів, учасниками науково-практичних конференцій та семінарів.

З метою ознайомлення вихованців із сучасними тенденціями освіти організовуються зустрічі з цікавими людьми, налагоджена співпраця із кафедрами Рівненського державного гуманітарного університету.

На відділенні працюють гуртки та спортивні секції, в яких студенти розвивають свої творчі та фізичні можливості, займаються улюбленою справою. З ініціативи викладачів та студентів відділення був створений Молодіжний громадський фізкультурно-спортивний клуб "Сокіл" до складу якого входять всі студенти коледжу.

Систематично проводяться цікаві заходи, зустрічі із відомими людьми. Так, вже традиційним стали легкоатлетичний пробіг до Дня фізичної культури і спорту, спартакіада коледжу, місячник майстер-класів для студентів спеціальності Дошкільна освіта за участю педагогів-практиків ЗДО міст Сарни, Вараша, Дубровиці, акції, виставки та флешмоби.

Таке активне студентське життя сприяє вихованню цілеспрямованої, самодостатньої, всебічно освіченої особистості, озброєної новітніми підходами у навчанні та готової працювати з дітьми XXI століття.

Поділитися: