З 21 лютого по 28 лютого у нашому коледжі відбувся тиждень викладачів української філології, організаторами якого стали Людмила Жакун, Олена Левшунова, Наталія Магрело, Галина Мариніна, Світлана Ясак.
У рамках тижня були проведені такі заходи:
Експрес-пошук кращого знавця мови серед першого та другого курсів, за підсумками якого було проведене лінгвістичне свято “Солов’їний мовограй!” Студенти презентували ментальні карти “Цікава граматика” та брали участь у лінгвістичному батлі, переможницею якого стала студентка групи А-21 Ельміра Радчук.
Для студентів третього курсу було проведено мовний квест. Це захоплива, пізнавальна гра, спрямована на поглиблення знань із мови.
Серед літературних заходів: вечір пам’яті Валентини Петренко та презентація її збірки «Точка Омега», поетична вітальня «Стежками Лесиного слова» та конкурс читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».
За результатами конкурсу перше місце зайняв студент групи Т-21 Костянтин Кулакевич, друге – студентка групи А-31 Анна Герасимчук, а третє місце розділили студентка груп А-12 Анастасія Нагородна та А-21 Дарина Столярець. У номінації «Літературна композиція» перше місце вибороли студенти групи А-32 (Карина Бурачинська, Наталія Губеня, Валентина Дубровець, Тетяна Позняковська, Аліна Федорова, Тетяна Швая) із інсценізацією поеми-містерії «Великий льох»(уривки). Друге місце заслужено отримали студенти групи Т-21 та Б-21 (Вікторія Шибецька, Олена Кузнець, Аліна Карпач, Костянтин Кулакевич) за інсценізацію уривка із поеми «Катерина». А третє місце здобули студенти групи А-11 з літературною композицією «Азбука за «Кобзарем».
Методичний форум "Нова українська школа в дії" відбувся з участю вчителів ЗЗСО міста, на якому обговорювалися актуальні питання викладання української мови в початкових класах. На захід завітали вчителі гімназії №6 Альона Дударик та Оксана Кабанець.
Тематичні виставки відображали різноманітні аспекти життя та творчості видатних письменників, а також методичні матеріали для викладачів та здобувачів освіти («Рідна мово моя калинова», «Мозаїка особистості Лесі Українки», «Крилаті Лесині вислови», «Лесин меморіал. Образ Лесі Українки в мистецтві», «Тарас Шевченко – співець краси рідного краю», «Краса, велич і трагедія України у «Кобзарі» Тараса Шевченка», «Тарас Шевченко – художник», «Автопортрети Тараса Шевченка», «Жінки у житті Тараса Шевченка», «Шевченко і діти»)
Тиждень викладачів української філології став важливою подією для спілкування, обміну досвідом та поглиблення знань у галузі викладання української мови та літератури. Дякуємо всім, хто взяв участь та сприяв успішній реалізації заходів!